Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NAGŁOŚNIENIE DLA SIŁOWNI

Nowoczesna siłownia i centrum fitness stały się tętniącym życiem miejscem spotkań towarzyskich, gdzie ludzie w każdym wieku codziennie uczęszczają na wiele zajęć i programów treningowych. Nagłośnienie siłowni musi być zorientowane na wydajność i zapewniać odpowiednią skuteczność, ponieważ muzyka odgrywa ogromną rolę w atmosferze i energii motywacyjnej, które próbuje się stworzyć.

Nagłośnienie Instalacyjne zapewnia rozwiązanie w postaci systemów audio o prostej instalacji zarówno dla mniejszych siłowni, jak i większych komercyjnych klubów fitness. Nasi doświadczeni pracownicy doradzą ci najlepsze rozwiązanie i rozpatrzą indywidualnie twoją przestrzeń, oferując optymalny zestaw do instalacji. Zestawy instalacyjne, które oferujemy cechuje prostota wdrożenia, aczkolwiek nasz zespół techniczny służy ci pomocą drogą mailową. Rozwieje wątpliwości i pomoże na każdym etapie instalacji systemu audio.

GŁOŚNIKI NA SIŁOWNIĘ

Nagłośnienie w siłowni działa przez cały dzień, a standardem jest muzyka taneczna i pop, często odtwarzane z dużą głośnością, aby zapewnić odpowiedni poziom energii podczas treningu.

Wymaga to wysokiej jakości głośników, które mogą zapewnić dobrą odpowiedź basową i czysty dźwięk w większej przestrzeni, a jednocześnie nie będą zbyt natrętne. Głośniki, takie jak Power Dynamics BC65V, oferują doskonały kompromis między wielkością, wydajnością, a umieszczenie zaledwie kilku z tych głośników ściennych w głównym obszarze treningu może zapewnić niesamowitą skuteczność i odpowiednią przestrzeń dźwiękową.

W salach studyjnych i zajęciach fitness, systemy głośnikowe mogą być mieszanką głośników sufitowych do odtwarzania muzyki w tle, z większymi głośnikami ściennymi do bardziej intensywnych sesji, takich jak zajęciach indoor cycling, gdzie głośna muzyka jest częścią treningu. Wykorzystując wzmacniacz wielostrefowy sale mogą mieć własną regulację głośności, a także mogą być wyposażone w osobny wzmacniacz i system odtwarzania, aby zapewnić instruktorowi swobodę odtwarzania muzyki z telefonu za pomocą technologi Bluetooth, przy pomocy wejścia USB lub wejście liniowego do puszczania muzyki z telefonu za pomocą kabla.

SYSTEM MUZYCZNY DLA SIŁOWNI

System audio na siłowni musi być skuteczny i elastyczny, powinien pozwalać użytkownikowi na kontrolowanie głośności w poszczególnych pomieszczeniach. Zastosowanie systemu strefowego daje kontrolę nad odtwarzaniem dźwięku i poziomami głośności w każdym wybranym obszarze, więc na przykład w przestrzeni treningowej może być głośny, podczas gdy strefie recepcji może mieć charakter muzyki w tle. Można to dodatkowo rozszerzyć za pomocą systemu wzmacniacza matrycowego takiego jak Power Dynamics PDV505M, który w razie potrzeby pozwoli w każdej strefie na wybór innego źródła dźwięku. Możesz więc mieć głośną muzykę taneczną na głównym piętrze, trochę muzyki rockowej w obszarze ciężarów i kanał audio z telewizorów grających w obszarze maszyny cardio. Zapewnia to doskonałą elastyczność w ramach jednego systemu, który zapewnia również takie funkcje, jak automatyczne wyciszanie dźwięku w przypadku ogłoszeń i przywoływanie w określonych strefach powiadomień dla personelu i klientów.

 

INSTALACJA AUDIO NA SIŁOWNIĘ

Zespół Nagłośnienia Instalacyjnego może doradzić w wyborze idealnego sprzętu i współpracować z Tobą przy podejmowaniu decyzji dotyczącej rozmieszczenia zestawu w twojej przestrzeni. Od niedrogiego liniowego systemu audio 100V do mniejszych prywatnych siłowni, po potężny system nagłośnienia w pomieszczeniu głównym i system strefowy do wielu pomieszczeń dla większych komercyjnych siłowni, mamy doświadczenie, aby zaprojektować i dostarczyć najlepsze rozwiązanie. Zestawy w ofercie naszego sklepu to kompleksowe i proste w instalacji rozwiązania. Po zakupie systemu możesz liczyć na pomoc działu technicznego, który odpowie na wszystkie twoje pytania i pomoże w procesie samodzielnej instalacji.

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

JAK MOGĘ POPRAWIĆ BRZMIENIE SIŁOWNI?

Popraw dźwięk swojej siłowni, instalując wysokiej jakości system dźwiękowy z dobrą pracą basów i zdefiniowaną górą. Stworzy to motywującą pozytywną atmosferę, która wzmocni każdy trening. System liniowy 100 V umożliwia łatwe podłączenie wielu głośników i często zawiera przydatne funkcje, takie jak odtwarzanie MP3, Bluetooth i radio DAB. Skontaktuj się z nami w Nagłośnieniu Instalacyjnym, aby znaleźć system dostosowany do twoich indywidualnych wymagań.


 

ILE KOSZTUJE NAGŁOŚNIENIE DLA SIŁOWNI?

Koszt nagłośnienia siłowni będzie się różnić w zależności od wielkości przestrzeni i Twoich potrzeb. W małej siłowni istnieje możliwość zainstalowania prostego systemu liniowego 100 V ze wzmacniaczem i niewielką liczbą głośników. Podczas gdy duża siłownia komercyjna potrzebowałaby droższego i mocniejszego systemu, z większą liczbą głośników i prawdopodobnie systemem wielostrefowym. Ekipa Nagłośnienia Instalacyjnego z przyjemnością znajdzie dla Ciebie najlepszy system i przedstawi kosztorys.


 

JAKI JEST NAJLEPSZY SYSTEM DŹWIĘKOWY DLA SIŁOWNI?

Idealny system nagłośnienia siłowni różni się w zależności od wielkości Twojej przestrzeni. Małe studio fitness może wymagać jedynie prostego wzmacniacza i kilku wysokiej jakości głośników. Podczas gdy duża siłownia komercyjna wymaga większego systemu dla głównej strefy treningu i systemu strefowego dla mniejszych pomieszczeń, z oddzielnymi elementami sterującymi i możliwością emisji głosu. Systemy liniowe 100V są popularne w salach fitness, ponieważ umożliwiają łatwą instalację wielu głośników. Pracownicy Nagłośnienia Instalacyjengo pomogą ci wybrać lub zaprojektować idealne rozwiązanie.


 

ILE WAT POWINIEN MIEĆ GŁOŚNIK W SIŁOWNI?

Moc potrzebna do nagłośnienia siłowni będzie zależeć od Twoich potrzeb. Czy chcesz cichej muzyki w tle w głównej sali siłowni lub głośnych dźwięków podczas intensywnych ćwiczeń, takich jak sesje na rowerze indoor? W przypadku cichego tła muzycznego wystarczyłoby głośniki o mocy RMS od 15W wzwyż, a mocniejsze o mocy MAX 150W byłby idealne do uzyskania wysokich poziomów głośności w salach intensywnego treningu.


 

CZY SIŁOWNIA POTRZEBUJE SYSTEMU DŹWIĘKOWEGO?

Nagłośnienie siłowni odgrywa istotną rolę w tworzeniu pozytywnej atmosfery i motywującej energii. Na zajęciach fitness muzyka jest niezbędna i przyczynia się do przyjemności z zajęć. W głównej przestrzeni siłowni system dźwiękowy tworzy zachęcające środowisko i może być podłączony do telewizorów lub odtwarzać różne gatunki muzyki, aby dopasować się do klientów.


 

KTÓRY GŁOŚNIK NAJLEPIEJ NA SIŁOWNI?

Do siłowni potrzebne są wysokiej jakości głośniki z dobrą reakcją basów, czystym dźwiękiem i dyskretnym wyglądem. Głośniki muszą być w stanie grać przez cały dzień, często przy dużej głośności. Głośniki ścienne Power Dynamics BC65V zapewniają idealny kompromis między wielkością a wydajnością, a kilka starannie rozmieszczonych głośników zapewnia doskonałe pokrycie dźwiękiem. W przypadku zajęć fitness i sal studyjnych dobrze sprawdza się połączenie głośników sufitowych i większych głośników ściennych.


 

pixel