Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Głośniki Sufitowe

Systemy głośników sufitowych są przeznaczone do instalacji jako trwałe rozwiązanie audio w domach i firmach. Oferując dźwięk wysokiej jakości. Nagłośnienie instalacyjne z głośnikami sufitowymi nadają się zarówno do odtwarzania muzyki w tle, jak i domowego hi-fi. Nasze głośniki instalacyjne działają w systemie liniowym 100 V, ponieważ pozwala to na użycie wielu głośników z jednego wzmacniacza. Dzięki temu są idealnym wyborem dla sklepów, fabryk, restauracji i budynków biurowych, siłowni i szkół.

Liniowe Głośniki sufitowe 100V

Systemy linii 100 V charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny i sprawiają, że instalacja jest prostym zadaniem, może sobie z nim poradzić nawet amator świata audio. Głośniki sufitowe można szybko okablować i łatwo zamontować na różnych materiałach sufitowych.

Nasze pakiety obejmują wzmacniacze i głośniki sufitowe holenderskiej firmy Power Dynamics. Zestawy głośników są dostępne w różnych rozmiarach, aby można je było łatwo dopasować do przestrzeni i budżetu.

  • Dzięki wysokiej jakości dźwiękowi i doskonałym funkcjom nasze głośniki cechuje duża skuteczność, jednocześnie pomagając obniżyć koszty większego systemu.
  • W profesjonalnych instalacjach niesamowite dwudrożne głośniki sufitowe FCS są połączone ze wzmacniaczem miksującym Power Dynamic o dużej mocy. Systemy te doskonale sprawdzają się w restauracjach, punktach sprzedaży detalicznej, lokalach użytkowych oraz domowych systemach audio.
  • Większe instalacje audio wykorzystują zestawy głośników sufitowych, w których muzyka jest łatwo rozprowadzana do kontrolowanych stref za pomocą jednego z naszych wielostrefowych wzmacniaczy matrycowych.
  • Systemy wielostrefowe pozwalają odtwarzać inną muzykę w każdym obszarze lub pomieszczeniu, a jednocześnie sterować wszystkimi z jednego miejsca.

Co powinniśmy wiedzieć o głośnikach sufitowych?

Czy głośniki sufitowe nadają się do słuchania muzyki?

Tak, systemy głośników sufitowych są fantastyczne zarówno do odtwarzania muzyki przy niskim, jak i wysokim poziomie głośności w środowisku komercyjnym. Oferujemy szeroką gamę zestawów nagłośnieniowych, które są dostarczane z głośnikami o różnych rozmiarach, dzięki czemu idealnie nadają się do odtwarzania muzyki w tle lub głośniejszej muzyki granej na pierwszym planie w miejscach takich jak siłownie.

Jak podłączyć głośniki sufitowe?

Konfiguracja okablowania zestawów głośników sufitowych różni się w zależności od tego, czy jest to system o niskiej impedancji, czy system liniowy 100 V. W przypadku systemu o niskiej impedancji, który składa się z mniejszej liczby głośników, musimy każdy głośnik podłączyć bezpośrednio do wzmacniacza, podczas gdy systemy głośników sufitowych 100 V umożliwiają łańcuchowe połączenie każdego głośnika z jednego wyjścia wzmacniacza.

Czy znajdę bezprzewodowy system głośników sufitowych?

Całkowicie bezprzewodowe systemy głośników sufitowych nie istnieją, ponieważ wszystkie głośniki wymagają źródła zasilania bezpośrednio z sieci lub z dedykowanego wzmacniacza mocy. Chociaż systemy w pełni bezprzewodowe nie istnieją, istnieje ogromna gama systemów głośników sufitowych Bluetooth i Wifi, których można używać do bezprzewodowego przesyłania dźwięku z urządzenia mobilnego lub tworzenia stref synchronizowanych ze sobą przy pomocy połączenia bezprzewodowego.

Czy głośniki sufitowe są dobre?

Głośniki sufitowe zostały zaprojektowane tak, aby oferować doskonały dźwięk zarówno w przypadku muzyki w tle, jak i domowego systemu hi-fi. Większość naszych głośników ma system dwudrożny, z głośnikiem niskotonowym i wysokotonowym do obsługi średnich tonów i wyższych częstotliwości, zapewniając dobrze zdefiniowany dźwięk. Używając więcej niż jednego głośnika w pomieszczeniu, można uzyskać wyjście stereo, dzięki czemu można usłyszeć wszystkie aspekty dźwięku.

Jak działają głośniki WiFi?

Głośniki WiFi zawierają odbiornik WiFi, które pozwalają połączyć się z bezprzewodowym siecią WiFi. Pozwala to na bezprzewodowe sterowanie głośnikami z aplikacji na telefonie lub tablecie, co ułatwia strumieniowe przesyłanie muzyki i dźwięku. Głośniki pasywne nadal będą musiały być podłączone do wzmacniacza, a głośniki połączone razem, aby mogły pracować zsynchronizowane.

Jaki zestaw głośników sufitowych powinienem kupić?

Zestaw głośników sufitowych, który powinieneś kupić, będzie w dużej mierze zależał od twoich wymagań i wielkości pomieszczenia, w którym go instalujesz. Na przykład możesz potrzebować tylko czterech głośników sufitowych w małym pokoju lub możesz chcieć mieć zestaw wielokanałowy oraz strefowy zapewniający pokrycie dźwiękiem całego budynku. Zawsze jesteśmy gotowi polecić najlepszy system dla Twoich konkretnych potrzeb.

Ile głośników sufitowych potrzebuję?

Najlepiej jest zainstalować każdy głośnik w odległości około dwóch metrów od siebie, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie zestawu głośników sufitowych w celu dopasowania do wielkości pomieszczenia. Rozstawiając głośniki w odpowiedniej odległości od siebie, możesz mieć pewność, że całe pomieszczenie zostanie skutecznie wypełnione dźwiękiem.

pixel